×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۴۰۰

آیت الله کمیلی خراسانی در گفت‌وگو با عترتنا نقش معنوی مادر در تربیت و پرورش فرزندان معنوی و سلوکی را بسیار مهم و کلیدی بر شمردند. ...

حجت الاسلام امیرمیثم سعیدی، عضو دفتر مرجعیت دینی و علمی آیت الله العظمی جوادی آملی به مناسبت ولادت حضرت عیسی(ع) به تبیین اندیشه ها و آرای معظم له درباره این پیامبر اولوالعزم پرداخت. به گزارش پایگاه تحلیلی عترتنا / دین و اندیشه: حجت الاسلام امیرمیثم سعیدی، مدیر فرهنگی دفتر مرجعیت دینی و علمی آیت الله العظمی جوادی آملی در شرق تهران به مناسبت ولادت حضرت عیسی(ع) درباره علت احترام مسلمانان به حضرت عیسی(ع) و آراء و اندیشه های ...

آیت الله احدی گفت: حضرت زینب (س) تمام اطرافش تحریم بود و در بالاترین تحریم ها و تهدیدات قرار داشتند، اما تمام این تحریم ها را پذیرفت و گفت: ما پیروز هستیم. ...

موسی مبرقع(ع) جد سادات رضوی/انتقاد از تعطیلی اماکن مقدس
۱۹ آذر ۱۳۹۹

آیت الله توکل در گفتگویی با بیان اینکه احترام به امامزاده حضرت موسی مبرقع(ع) احترام به امام جواد(ع) است، از تعطیلی مکان های مقدس در ایام شیوع کرونا انتفاد کرد.

نقش دانشگاه و دانشجو در دستیابی به جامعه مهدوی
۱۶ آذر ۱۳۹۹

آیت الله سید جلال مجدهاشمی در گفت‌وگویی به مناسبت روز دانشجو به تبیین نقش دانشگاه در تربیت دانشجوی مهدوی و اهمیت مهدویت در محتوای آموزشی، پرداخت.

استقبال بی‌نظیر قمی‌ها ازحضرت معصومه(س) و ویژگی‌های حضرت
۰۶ آذر ۱۳۹۹

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مرتضی غروی در گفت‌وگو با عترتنا به تشریح ویژگی‌ های خاص حضرت معصومه(س) نسبت به سایر امام‌زادگان پرداخت.

آیت الله میرسجادی از رجال صاحب علم و اخلاق بود
۰۹ مهر ۱۳۹۹

آیت الله میرسجادیغیر از سیادت و آقازادگی و انتساب به بیت آیت الله العظمی ابوالحسن اصفهانی خود ایشان هم از رجال صاحب علم و اخلاق و ادب بود

در ایام شیوع کرونا امام رضا(ع) را از راه دور زیارت کنید
۲۵ تیر ۱۳۹۹

آیت الله میردامادی با توجه به روز زیارتی مخصوص امام رضا(ع) و شیوع بیماری کرونا به مردم توصیه کرد در چنین شرایطی امام رضا(ع) را از راه دور زیارت کنند و ارتباط خود را با حضرت قطع نکنند.

بقاع متبرکه بستر مناسبی برای فعالیت‌های فرهنگی است
۰۷ تیر ۱۳۹۹

آیت الله توکل عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: بقاع متبرکه و مزار امام‌زادگان بستری مناسبی برای فعالیت های فرهنگی و دینی و اعتقادی هستند.

اهمیت عبادت در شب لیله الرغائب و مهمترین دعا در این شب
۰۸ اسفند ۱۳۹۸

حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی اسماعیل‌پور از اساتید حوزوی شهر تهران در گفت‌وگو با عترتنا به تبیین اهمیت عبادت در شب لیلة الرغائب پرداخت و دعای برای فرج امام زمان(عج) را از مهمترین دعاها در این شب بیان نمود.

انتخابات و اهمیت شرکت در آن/دعای موقع رای دادن
۰۲ اسفند ۱۳۹۸

آیت‌الله میردامادی از محققین و مولفین حوزوی شهر تهران در آستانه انتخابات دوم اسفند در گفت‌وگوی اختصاصی با عترتنا به تشریح اهمیت شرکت در انتخابات پرداخت.

راه‌های افزایش روزی در گفت‌وگو با استاد اسماعیل‌پور
۲۵ بهمن ۱۳۹۸

عترتنا / حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی اسماعیل‌پور از اساتید حوزه علمیه تهران طی گفت‌وگویی با عترتنا راه های افزایش روزی را بیان کرد

خطبه های حضرت زینب (س) در حفظ و بقای اسلام نقش مهمی داشت
۱۲ دی ۱۳۹۸

عترتنا - حجت‌الاسلام والمسلمین فرحزاد در گفت‌وگو با عترتنا به تشریح تاثیر خطبه های حضرت زینب(س) در حفظ و بقای اسلام پرداخت.