خبرهای ویژه

» آخرین مطالب » هشدار نماینده آیت‌الله سیستانی نسبت به فروپاشی خانواده‌ها

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۸

هشدار نماینده آیت‌الله سیستانی نسبت به فروپاشی خانواده‌ها

نماینده آیت الله سیستانی در سخنانی نسبت به از هم پاشیدگی خانواده ها به دلیل درک اشتباه از توسعه فناوری که جهان کنونی را در نوردیده، هشدار داد.

هشدار نماینده آیت‌الله سیستانی نسبت به فروپاشی خانواده‌ها

نماینده آیت الله سیستانی در سخنانی نسبت به از هم پاشیدگی خانواده ها به دلیل درک اشتباه از توسعه فناوری که جهان کنونی را در نوردیده، هشدار داد.


حجت الاسلام سید احمد صافی هشدار نماینده آیت‌الله سیستانی نسبت به فروپاشی خانواده‌ها به گزارش پایگاه تحلیلی عترتنا / خانواده: نماینده آیت الله سیستانی در سخنانی نسبت به از هم پاشیدگی خانواده ها به دلیل درک اشتباه از توسعه فناوری که جهان کنونی را در نوردیده، هشدار داد.

حجت الاسلام و المسلمین احمد صافی که شب گذشته در مراسم فارغ التحصیلی جمعی از دانشجویان دختر عراقی در حرم حضرت ابوالفضل العباس(ع) سخن می گفت، اظهار کرد: از خانواده های بزرگواری که بیدار می مانند و دخترانشان را علی رغم شرایط سخت کشور به تحصیل، ارتباط و عدم نومیدی ترغیب می کنند، قدردانی و تمجید می کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین صافی در ادامه نسبت به دنباله روی از توسعه فناوری به ضرر خانواده ها هشدار داد و بیان کرد:پیشرفت فناوی که اکنون جهان را در نوردیده، متاسفانه ما را از بسیاری از روابط و ارتباطات خانوادگی محروم کرده است و دلیل آن هم بی توجهی برخی خانواده ها و نوع تمایل بین زنان و مردان جوان برای پیروی از چیزی است که گمان می کنند سودمند است اما درواقع به ضرر روابط خانوادگی بوده است.

نماینده آیت الله سیستانی ادامه داد: باید زنگ خطر را درقبال مشکلات خانوادگی به صدا درآوریم و همواره روی روابط خانوادگی تاکید داشته باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین صافی خاطرنشان کرد: در حالی که مردم از بحران های زیادی رنج می برند، افراد باطل دوست ندارند تنها باشد و دوست دارند دیگران را هم در امور باطل خود سهیم کنند.

*شفقنا

پایان پیام/.

شبکه های اجتماعی عترتنا: کانال تلگرام / کانال ایتا  / کانال سروش  / پیچ اینستاگرام

دیگر مطالب سرویس خانواده عترتنا را اینجا بخوانید


برچسب ها : ,
دسته بندی : آخرین مطالب , خانواده , مراجع معظم تقلید , ویژه ها
ارسال دیدگاه

تبلیغات