خبرهای ویژه

» آخرین مطالب » آخرین وضعیت جسمانی آیت‌الله رحمتی سیرجانی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۲:۵۷

محمد رهنما در گفت‌وگو با عترتنا اعلام کرد؛

آخرین وضعیت جسمانی آیت‌الله رحمتی سیرجانی

محمد رهنما، رئیس دفتر آیت الله العظمی محمد رحمتی سیرجانی در گفت‌وگو با عترتنا آخرین وضعیت جسمی این مرجع تقلید را بیان کرد.

آخرین وضعیت جسمانی آیت‌الله رحمتی سیرجانی

به گزارش پایگاه تحلیلی عترتنا / مراجع معظم تقلید: محمد رهنما، رئیس دفتر آیت‌الله العظمی رحمتی سیرجانی در سیرجان در پی بستری شدن این مرجع عالیقدر تقلید در یکی از بیمارستان‌های شهر مقدس قم، در گفت‌وگو با عترتنا درباره علت بستری شدن ایشان گفت: آیت‌الله العظمی رحمتی سیرجانی روز پنج شنبه ۱۶ بهمن ماه به علت فشار خون بالا در دفتر قم حالشان بد شده که با انتقال فوری به بیمارستان متاسفانه ایشان به کما رفته و بیهوش می شوند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با عنایت الهی و دعای مؤمنین و تلاش تیم پزشکی خوشبختانه از ساعت ۲۳ دیشب وضعیت ایشان مناسب شده و تا این لحظه وضعیت ایشان نسبت به دیروز الحمدالله بهتر است. و ان‌شاءالله با دعای مؤمنین وضعیت ایشان کاملا مساعد شده و از بیمارستان مرخص شوند.

گفتنی است، آیت‌الله العظمی محمد رحمتی سیرجانی از مجتهدین و مدرسین حوزه علمیه قم است که در حوزه علمیه نجف درس خوانده اند و از شاگردان مرجع عالیقدر آیت‌الله العظمی سید محمود شاهرودی هستند، و دروس خارج ایشان در شهر مقدس قم تشکیل می شود.

آخرین وضعیت جسمانی آیت‌الله رحمتی سیرجانی

جدیدترین تصویر از آیت‌الله رحمتی سیرجانی در بیمارستان

پایان پیام/.


برچسب ها :
دسته بندی : آخرین مطالب , اختصاصی , مراجع معظم تقلید
ارسال دیدگاه

تبلیغات