خبرهای ویژه

» آخرین مطالب » علائم ظهور بودن بیماری کرونا از نظر آیت الله فاضل لنکرانی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۷:۵۳

علائم ظهور بودن بیماری کرونا از نظر آیت الله فاضل لنکرانی

آیت الله فاضل لنکرانی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و علائم ظهور گفت: چنین حوادث، بلاها و امراضی در طول تاریخ مکرراً با شدت و ضعف محقق شده است و به‌ هیچ‌ وجه نمی‌توان آن را به‌عنوان یکی از علائم ظهور دانست.

علائم ظهور بودن بیماری کرونا از نظر آیت الله فاضل لنکرانی

آیت الله فاضل لنکرانی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و علائم و نشانه های ظهور گفت: چنین حوادث، بلاها و امراضی در طول تاریخ مکرراً با شدت و ضعف محقق شده است و به‌ هیچ‌ وجه نمی‌توان آن را به‌عنوان یکی از علائم ظهور دانست.

علائم و نشانه های ظهور بودن بیماری کرونا از نظر آیت الله فاضل لنکرانی عترتنابه گزارش پایگاه تحلیلی عترتنا / مهدویت:در پی حاشیه‌سازی‌های اخیر در فضای مجازی در خصوص مسائل و اتفاقات پیش‌آمده بیماری کرونا و ارتباط دادن آن با علائم و نشانه های ظهور امام زمان (عج) آیت‌الله محمدجواد فاضل لنکرانی،در پاسخ به این سؤال که با توجه به اینکه الان باب شایعات در فضای مجازی علی نسبت به مسائل دینی و اعتقادی گشوده شده و از آنجا که حضرتعالی تبحر کافی در مسائل مهدویت داشته‌‌اید، نظرتان در رابطه با تطبیق مسائل پیش آمده در رابطه با بیماری، بر آخرالزمان و شمردن این اتفاق از علائم ظهور که بر زبانها جاریست، چیست؟ گفت: علائم ظهور از امور توقیتی است و باید به آنچه در منابع معتبر آمده اکتفا شود و برحسب متون دینی حوادث این زمان از علائم ظهور شمرده نشده بنابراین اضافه نمودن از مصادیق قول به غیر علم و بلکه از موارد تحریف دین است.

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) بیان داشت: چنین حوادث و بلاها و امراضی در طول تاریخ مکرراً با شدت و ضعف محقق شده است و به‌ هیچ‌ وجه نمی‌توان آن را به‌عنوان یکی از علائم ظهور و یا قریب‌الوقوع بودن آن دانست. از علائم انتظار واقعی آن است که از تحریف دین جلوگیری شود و ذهن جامعه و جوانان را بدون دلیل متوجه امور غیرواقعی ننماییم و هر حادثه‌ای ولو عجیب و سهمگین را نمی‌توان از علائم ظهور دانست.

پایان پیام/.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : آخرین مطالب , مهدویت
ارسال دیدگاه

تبلیغات