چهارشنبه , ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
خانه / مراجع معظم تقلید / تاکید آیت الله وحید خراسانی به احیای فاطمیه، علویه و صادقیه
تاکید آیت الله وحید خراسانی به  احیای فاطمیه، علویه و صادقیه

تاکید آیت الله وحید خراسانی به احیای فاطمیه، علویه و صادقیه

image_pdfimage_print

فاطمیه-عترتنا-آیت الله وحیدخراسانی

آیت الله وحیدخراسانی فرمودند:

احیای امر فاطمیه، علویه و صادقیه را فراموش نکنید تا شب اول قبر حضرت امیرالمومنین علیه‌السلام کمک‌تان کند.

به گزارش عترتنا؛ به دنبال سفر دوروزه وزیر و معاونین وزارت اقتصاد و داریی به شهر مقدس قم و دیدار با مراجع معظم تقلید و علما، ظهر امروز فرهاد دژپسند با آیت الله العظمی حسین وحیدخراسانی دیدار و گفت وگو کردند.

آیت الله وحید خراسانی در این دیدار گفتند: کار شما بسیار پرارزش است. حدیث صحیح السند است یک دسته روی زمین عملة الله هستند، آن‌هایی که سعی‌شان این است که گره از کاری بگشایند؛ اگر شما و همکاران‌تان بخواهید کارگران خدا باشید، باید به بیچارگان رسیدگی کنید.

معظم له سپس در دیدار با خیرین بخش سلامت، ضمن بیان توفیق جمع حاضر در خدمت‌رسانی به مستمندان، بیان داشتند: اولاً خدا را شکر کنید که به شما این توفیق را داده است؛ خدمت به بیچارگان و بینوایان افضل کل مطالب است. کمک به این بیچارگان و مستمندان قابل وصف و بیان نیست! رسیدگی به مستمندان، از انسان و خویشاوندان و از مملکت دفع بلا می‌کند.

ایشان در پایان گفتند: احیای امر فاطمیه، علویه و صادقیه را فراموش نکنید تا شب اول قبر حضرت امیرالمومنین علیه‌السلام کمک‌تان کند، هر روز قرآن بخوانید و به حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه هدیه کنید، با این کار ،او کمک می‌کند، حوائج برآورده شود، هر شب سوره یس بخوانید و به حضرت زهرا سلام الله علیها هدیه کنید. با این کار سعادت دنیا و آخرت شما تضمین است؛ سوره یس قلب قرآن است، آن را ترک نکنید.

کانال عترتنا در تلگرام